KONST / Litografier / Färglitografi 11698012
nr 1169 8012
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi, "Esplanad", -68, signerad och numrerad 84/500, motivet: 21x57
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:39:49
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann